GalerijaD.U.KKontaktai

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Orai Vilnius

Verslo klientams

Ieškote aktyvaus ir neįprasto būdo praturtinti savo įmonės renginiusverslo susitikimus ar organizuoti neįtikėtiną renginį? AQUARAFT baidarių nuoma yra puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgaujasi lauko veiklomis ir nori suteikti savo klientams ar darbuotojams neįtikėtiną patirtį.

Ką siūlome:

  • Profesionalūs Kanojos: Siūlome aukštos kokybės kanojas, kurios yra tinkamos tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems vandens mėgėjams.
  • Individualūs Kanojų Žygiai: Mūsų profesionalūs instruktoriai gali organizuoti kanojų žygius pritaikytus jūsų renginiui, nuo ramių upių žygių iki adrenalino kupinų nuotykių.
  • Komandų Formavimas: Kanojų žygis yra puikus būdas stiprinti komandą, skatinti bendradarbiavimą ir pagerinti komandinio darbo įgūdžius.

Kodėl pasirinkti mūsų kanojų nuomos paslaugą?

Mūsų tikslas – suteikti jums ir jūsų klientams ar darbuotojams neįtikėtiną ir nepamirštamą patirtį. Mes dirbame su jumis, kad suprastume jūsų poreikius ir pasirūpintume, jog jūsų renginys būtų sėkmingas.

Susisiekite su mumis ir raskite kaip mūsų kanojų nuoma gali praturtinti jūsų verslo susitikimus ar specialius renginius!

#KanojųNuoma #VersloRenginiai #AdrenalinoPramogos #KomandinisDarbas #NeĮtikėtiniNuotykiai

Laukiame Jūsų bendradarbiavimo! 🛶🏢🎊